Najděte svůj projekt z vašeho okolí

Vyhledat

nebo

Seznam projektů

Vybrat podle
Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

,,Mozková rozcvička pro SENIORY"

Náš projekt ,,Mozková rozcvička pro seniory" jsou počítačové kurzy zaměřené pro seniory, kteří se chtějí něčemu naučit, spojit se s rodinami v cizině nebo s kamarády. Vyhledat si recept na internetu nebo kouknout na obrázky či videa svých blízkých a hlavně nesedět doma, dostat se mezi své vrstevníky i malé děti a nezaobírat se nemocemi a pocitem méněcennosti a zbytečnosti.

Region 71

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Rakovník Luženská 2725

Počet hlasů

2280
Spolek rodičů Základní školy Boskovice, Sušilova, z.s.

? = ODPOVĚĎ

Projekt: ? = ODPOVĚĎ Naším projektem je víceúčelová knihovna pro setkávání žáků, učitelů, rodičů a přátel pod střechou ZŠ Boskovice, Sušilova. Místo pro získávání odpovědí na své otázky, pro besedy, komunikaci a překonávání bariér. Koordinace je na školním dětském parlamentu ve spolupráci se ZŠ a rodiči žáků. Pro vytvoření centra je potřeba pořídit PS, multifunkční tiskárnu, odbornou aktuální literaturu. Kde? V současné velice chudé školní knihovně.

Region 2

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Tišnov Mlýnská 2291, Boskovice Chrudichromská 2454/3

Počet hlasů

8628
Mateřská škola " Dubínek"

" Pomoz mi, abych to dokázal sám"

Škola je zaměřena na environmentální a lesní pedagogiku a při výchově a vzdělávání se co nejvíce používají zážitkové prvky, s dostatkem pobytu venku za každého počasí. Děti se učí řezat dříví, přibíjet hřebíky, vyrábět z přírodnin, tvoří keramiku, zkoumají v lese stopy zvířat. Svým projektem bychom chtěli docílit získání opravdového pracovního ponku s nářadím, svěrákem a dalšími polytechnickými pomůckami, abychom mohli naši školu směrovat více k polytechnické a pracovní výchově.

Region 71

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Rakovník Luženská 2725

Počet hlasů

2432
Slezská diakonie

" Přenesme se přes překážky"

LYDIE Český Těšín, denní stacionář poskytuje služby pro uživatele (děti a mládež od 2 do 26 let) s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením. Většina našich uživatelů má nejtěžší stupeň postižení a jsou imobilní. Abychom mohli zlepšovat zdraví našich uživatelů, potřebujeme je umět bezpečně přemístit na místa, kde s nimi rehabilitujeme a pracujeme. Uživatelům můžeme pomoci zakoupením elektrickému zvedáku, který jim zajistí důstojnost a komfort při přesunu.

Region 14

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Český Těšín Jablunkovská 2041, Český Těšín Kysucká 1829

Počet hlasů

20655
Slezská diakonie

"Jsme jEDEN tým"

Hlavním cílem projektu „Jsme jEDEN tým“ je podporovat sportovní aktivity u osob s mentálním postižením. Konkrétně bude tento projekt sloužit k zakoupení dvou speciálních tříkolek a bezpečnostních prvků pro klienty denního stacionáře EDEN Český Těšín, Třanovice. Pomocí speciálních tříkolek tak budou moci lidé s postižením či poruchou rovnováhy zažít samostatnou jízdu. Chtěli bychom dosáhnout toho, aby jízda na tříkolce byla pro klienty denního stacionáře běžnou a vyhledávanou aktivitou.

Region 14

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Český Těšín Jablunkovská 2041, Český Těšín Kysucká 1829

Počet hlasů

15259
Hospic svatého Lazara

100 hodin canisterapie pro nevyléčitelně nemocné

Nikdo by neměl umírat zanedbaný a opuštěný, ale smířený a naplněný. Pobyt v hospici proto znamená daleko víc než jen ležení na lůžku a ponuré čekání na smrt. Kromě tišení bolesti je důležitá náplň dní. Jedna z osvědčených cest je návštěva speciálně cvičených, tzv. canisterapeutických psů. Vykouzlí úsměv na tváři pacientů, vytrhnou je z apatie a naplní energií. Prostředky využijeme k zaplacení návštěv těchto chlupatých asistentů.

Region 58

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Plzeň Rokycanská 1385/130

Počet hlasů

9171
Záchranáři Česká Kamenice, z.s.

3 kroky pro život

Naším cílem je naučit co největší množství dětí a dospělých základy život zachraňujících úkonů - volání na tísňovou linku, zástavu masivního krvácení a resuscitaci. Projekt je veden zábavnou a zážitkovou formou, aby jsme odbourali obavy z poskytování první pomoci.

Region 15

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Benešov n./Pl. ul. Děčínská, Děčín Ústecká 1905/8, Děčín 9-Bynov Teplická 761/107, Krupka Revoluční 354, Nový Bor T.G.Masaryka 830, Rumburk Pražská 1677/1, Šluknov Zámecká 1110, Ústí nad Labem Špitálské nám. 3517, Ústí n.L.-Neštěmice Seifertova 574

Počet hlasů

36602
proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.

AdvoCats for Woman

Posláním projektu AdvoCats for Woman je rychlá a bezplatná právní pomoc a psychologická podpora obětem domácího násilí a sexuálních trestných činů. Obětem sexuálního napadení poskytujeme pomoc a podporu v průběhu trestního řízení, které může být mimořádně náročné. Pro klientky a klienty, pro které je pražská poradna nedostupná, nebo se chtějí poradit anonymně, provozujeme linku právní pomoci, na kterou bychom rádi získali prostředky v rámci tohoto projektu.

Region 60

Můžete hlasovat pro tento projekt v obchodech Tesco: Praha Vocelová 11, Praha Bělocerkevská 1305/34, Praha U Slávie 1527/3, Praha Fínska 600/2, Praha Moskevská 466/62, Praha Nuselská 51, Praha Táborská 619

Počet hlasů

37761
Máte nějaké otázky? Kontaktujte nás
FAQ
Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Kontakt pro žadatele

Kontakt pro neziskové organizace:
Email: nadfond@cz.tesco-europe.com,  Marek Šindler +420 727 915 924, Jakub Kováč +420 603 533 396

Kontakt pro média

Kontak pro média:
Václav Koukolíček, email: vkoukoli@cz.tesco-europe.com

Následuj nás