Najděte svůj projekt z vašeho okolí

Vyhledat

nebo

Seznam projektů

Rodinné centrum Rozmarýnek, z.s.

Rozmarýnkův dvoreček

Rozmarýnkův dvoreček - místo pro hru i odpočinek - herna pod širým nebem. Herní prostor pro naše nejmenší (1 - 3 roky) - pískoviště, prolézačka se skluzavkou, tabule na kreslení apod. a místo pro aktivní odpočinek rodičů a dětí - společné cvičení, hra, společná péče o rostliny. Vytvoření prostoru pro rozvoj dětské tvořivosti a kladného přístupu k životnímu prostředí (bylinkové záhony, maliny, angrešt, rybíz, ostružina, zákoutí s popínavými růžemi apod.)

Region 28

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

3296
Česká společnost ornitologická

Rozvoj ptačího parku pro veřejnost

První ptačí park v Česku vytváříme v malebném údolí řeky Metuje. Zachovalá příroda, unikátní zavlažovací systém, legendární Pevnost Josefov-šťastná to kombinace, která vedla k založení ptačího parku u nás u Jaroměře. Celonárodní význam z důvodu hnízdění vzácných ptáků, výskytu celoevropsky ohrožených obojživelníků a oblíbenosti přírodomilců povede k dalšímu rozvoji a popularitě. Ptačí park má předpoklady k tomu, aby se stal jedním z nejvyhledávanějších míst pro návštěvníky našeho regionu.

Region 28

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

4220
Diamant, podporujeme náhradní rodiny srdcem, z.s.

Špindl pro pěstounské děti

Ve Vašem okolí žije mnoho pěstounských rodin, které se rozhodly, že otevřou svá srdce a své domovy dětem, o které se nemohou nebo nechtějí starat jejich rodiče. Tyto děti mají těžký životní příběh, zažily mnoho ztrát a trápení. Pěstouni jim svojí přítomností a péčí denně pomáhají uvěřit, že svět není zase tak špatné místo a ony si zaslouží být milovány. Rádi bychom dětem a jejich pěstounům umožnili zažít jeden krásný den ve Špindlerově Mlýně, na který jim zůstanou hezké vzpomínky.

Region 28

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

5722
Máte nějaké otázky?
FAQ
Soubory ke stažení
Kontakt pro žadatele

Kontakt pro neziskové organizace:
Email: vyrozhodujetemypomah@cz.tesco-europe.com,
Petr Kolařík +420 727 915 830

Kontakt pro média

Václav Koukolíček, email: vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS