Najděte svůj projekt z vašeho okolí

Vyhledat

nebo

Seznam projektů

Společnost podané ruce o.p.s.

Aktivní mládež v Kroměříži

Náš projekt byste měli podpořit proto, že jsme úplně nová služba a potřebujeme se dostat do povědomí veřejnosti. Potřebujeme také zvětšit základnu našeho vybavení a činností, abychom byli pro děti a mládež ještě více atraktivní. Již nyní mají možnost děti a mládež využít našich služeb, mezi které patří sociální poradenství, doučování, výchovně vzdělávací činnosti a volnočasové aktivity. Naše služby jsou zdarma a anonymní. Navštěvovat nás mohou děti a mládež ve věku 6 – 26 let.

Region 40

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

3582
Šance pro život, z. s.

Hipoterapie dětem

Náš spolek je jediný ve Zlíně, který umožňuje dětem s postižením pravidelnou a odborně vedenou léčebnou hipoterapii již od roku 2000. Finanční náročnost projektu je velká, zdravotní pojišťovny nepřispívají a pro rodiny dětí s postižením je bez přispění nadací, fondů nebo soukromých dárců příliš nákladná až nereálná. Léčebný efekt nastupuje po opakovaných terapiích, počet jízd je individuální a stanoví ho fyzioterapeut s odborností hipoterapeuta.

Region 40

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

7127
Zdravotní klaun, o.p.s.

Zdravotní klauniády pro děti

Zdravotní klauni navštěvují dětská oddělení pravidelně, ale pořád ještě zbývá mnoho dětí, které se se Zdravotním klaunem nemohou potkat. Finanční příspěvek od Nadačního fondu Tesco nám umožní realizovat navíc 8 klauniád pro dětské pacienty ve Vašem kraji. Klauniády by proběhly v období od 1.12.2017 do 31.5.2018. Česká pediatrická společnost v roce 2012 vyznamenala zakladatele Zdravotního klauna pana Garyho Edwardse medailí za výrazný přínos zdravotnictví

Region 40

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

3749
Máte nějaké otázky?
FAQ
Soubory ke stažení
Kontakt pro žadatele

Kontakt pro neziskové organizace:
Email: vyrozhodujetemypomah@cz.tesco-europe.com,
Petr Kolařík +420 727 915 830

Kontakt pro média

Václav Koukolíček, email: vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS