Najděte svůj projekt z vašeho okolí

Vyhledat

nebo

Seznam projektů

Junák - český skaut, středisko Přelouč, z. s.

Akční den pro Přeloučáky

Chtěli bychom realizovat něco, co má velký dopad. Něco, co není jen pro nás, ale pro potenciálně všechny Přeloučáky. Rádi bychom pro Vás připravili akci, kde by se vyřádili jak malí, tak ti větší. Chceme dát co nejvíce organizací dohromady a společně zpřístupnit (alespoň na jeden den) lanové a sportovní aktivity, trampolínu, koloběžky, horolezeckou stěnu, logické hry, kreativní úkoly... Chceme touto akcí vzbudit zájem pro to něco dělat. Spojit nadšení s možnostmi, které nám naše město nabízí.

Region 68

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Přelouč Sportovní 1699

Počet hlasů

11384
Šumák z.s.

Pohádková zahrada nová šance

Pohádková zahrada nový start do života. Šance pro mladé lidi, kteří se ne vlastní vinou ocitli na okraji společnosti. Péče o zachráněná zvířátka pomůže těmto lidem najít nový životní směr a získat potřebné sociální návyky. V projektu Pohádková zahrada - Nový start do života pomáháte hned dvakrát. 1. mladým lidem, kteří se mohou díky terapii mezi zvířátky znovu zařadit do života, 2. týraným a opuštěným zvířátkům, která svou existencí pomáhají pomáhat.

Region 68

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Přelouč Sportovní 1699

Počet hlasů

11002
Pramínek-centrum pro rodinu z.s

Pramínek-Centrum pro rodinu z.s

Pramínek se zaměřuje na posílení hodnot a role rodiny, úlohy rodičů, rodičovské výchovy, smysluplného využívání volného času a prevence sociálního vyloučení a integrace rodin s dětmi do společnosti. Získávat a předávat odborné poznatky o výchově, zdraví a psychologii rodinného života. Vychovávat děti i dospělé k aktivnímu poznávání a úctě k přírodě. . Naučit se respektovat, jeden druhého a pomoci rodičům a dětem najít společnou cestu, podporovat komunitu a pomáhat si...

Region 68

Můžete hlasovat pro tento projket v obchodech Tesco: Přelouč Sportovní 1699

Počet hlasů

9880
Máte nějaké otázky?
FAQ
Soubory ke stažení
Kontakt pro žadatele

Kontakt pro neziskové organizace:
Email: vyrozhodujetemypomah@cz.tesco-europe.com,
Petr Kolařík +420 727 915 830

Kontakt pro média

Václav Koukolíček, email: vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS